тот самый случай, когда поймал редакцию БиБиСи на некорректном переводе
![]()
мнение по датскому референдуму нардепа Украины Рыбчиньского
http://blogs.pravda.com.ua/authors/r...57063fdaaff00/А щодо голландців, то прости Господи, здається, їм одного збитого росіянами літака замало... Але то таке. Референдум позаду. Україна – adieu! Європа радісно зітхає і переводить дух.
І треба бути дійсно щирим єврооптимістом, щоб від всього серця поважати вибір тих, хто живе в одностатевих шлюбах, курить маріхуану і по вихідних підпрацьовує повіями у кварталі червоних ліхтарів.
Вибачте за емоційність, але усі голандці разом взяті не достойні і одного українця, який загинув взимку 2014 саме на Євромайдані! А в нас іх ціла Небесна сотня.
предположить, что Россия тоже потратилась не проведение референдума у голландцев, будет слишком смело?
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|