Тема Елки...о том, как хрупка наша жизнь...И она может закончиться в любой момент. И что никто не застрахован. And sometimes we lose prospective and don't understand what's important... И что люди-пАдонГи...
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|