Это уже маразм.
Я дал ссылку на 20-й и 21-й год. Ты сказал, что нельзя сравнивать ковидный и нековидный год.
Я у тебя спросил какой из них нековидный?
Оказалось оба ковидные.
Теперь ты пишешь, что поскольку оба ковидные, значит ссылка некорректна.
Писец как яд прогрессирует.![]()
Я не хамлю — я защищаюсь от вашей тупости.
Там по идее сразу можно было ничего не читать, любой кто хорошо знает США, своими глазамэ видит, что среднестатистические американцы никуда не выезжают, но борцу-гомосеку видимо от Сиамки не перепало, поэтому решил компенсировать недочет дрыном в свое очко. Так что ты сегодня в красном трико![]()
![]()
Зеленський про F-16: У нас будуть літаки
Сьогодні 15.05
Президент України Володимир Зеленський упевнений, що Україна отримає західні винищувачі. Про це він сказав на саміті G7 у японській Хіросімі 21 травня, відповідаючи на запитання журналістів. Пресконференцію транслювало "Суспільне".
За словами Зеленського, уже є розуміння, із якими країнами Україна працює у цьому напрямі.
"Ми працювали ще до того, як у нас розблокувався механізм навчання наших пілотів на F-16. У нас будуть літаки. Я не можу сказати, скільки. Це не секрет, я дійсно цього не знаю", – сказав він.
Зеленський додав, що стосовно іншої військової допомоги залишається актуальним питання артилерії.
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/war/ze...i-1664896.html
Російська армія не сильна, Вона просто довга.
Зеленський про F-16: У нас будуть літаки
Bitte seien Sie diszipliniert.
Родная сторона — мать, а чужая — мачеха.(с)
There are currently 33 users browsing this thread. (1 members and 32 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|