это так всё и есть! воды стати тоже нет в домах, набирают в вёдра у колодцев
Attachment 69521
это так всё и есть! воды стати тоже нет в домах, набирают в вёдра у колодцев
Attachment 69521
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|