на интернете посмотри Хелоуин костюмы
вот для примера
http://www.amazon.com/Queen-Elizabet...ref=pd_sbs_a_4
oмайгад
Чикага опять будет орать что я рожу скривила:shy::lol2:
Last edited by Сиамчик; 07-28-2010 at 01:43 PM.
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|