ну конечно не сабор Парижской Богоматери на шапка сваливается. хорошо пишешь. мне нравитца:rolleyes:Originally Posted by brilliant
ну конечно не сабор Парижской Богоматери на шапка сваливается. хорошо пишешь. мне нравитца:rolleyes:Originally Posted by brilliant
Let it be
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|