Last edited by nyccard; 02-12-2010 at 11:42 PM.
Так это ж Юго...
думаю в сша и без много денег можно машину ремонтиовать если руки есть.
у вас такие замечательные авто-помойки.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|