Другой великий басист.. И один, из самых моих любимых клавишников - Гедди Ли.
https://www.youtube.com/watch?v=JcyqIA2eJww
Другой великий басист.. И один, из самых моих любимых клавишников - Гедди Ли.
https://www.youtube.com/watch?v=JcyqIA2eJww
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|