Обратите внимание, что для работы данных функций необхожимо, чтобы у вас уже была установлена программа Windows Messenger.
Уважаемые админы!
Некрасиво, когда форум безграмотный...
Обратите внимание, что для работы данных функций необхожимо, чтобы у вас уже была установлена программа Windows Messenger.
Уважаемые админы!
Некрасиво, когда форум безграмотный...
I'm sentimental, if you know what I mean// I love the country but I can't stand the scene// And I'm neither left or right - I'm just staying home tonight// Getting lost in that hopeless little screen....
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|