сорри, что фотки из машины
Today is a first day of the rest of your life
P1010380_2.jpg
P1010373_3.JPG
P1010369_1.jpg
P1010371_1.jpg
P1010381_1.jpg
Originally Posted by Serge7 Да, классно! Я такую осень не видел уже лет 20! ты бы вылез из бункера, войны не будет)
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules