я вот про эту
http://www.cityphotolab.com/gal/thum...p&cat=-139
недавно узнал, а у вас какие планы?
я вот про эту
http://www.cityphotolab.com/gal/thum...p&cat=-139
недавно узнал, а у вас какие планы?
Last edited by elrick; 02-19-2005 at 01:50 PM.
смерть отнюдь не является непременным атрибутом жизни
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|