с днем программиса
кстати, а почему день программиста обычно 13 сенятря, а в высокосный год 12 сенября?:wink1:
с днем программиса
кстати, а почему день программиста обычно 13 сенятря, а в высокосный год 12 сенября?:wink1:
Last edited by Ватрушка; 09-13-2009 at 08:46 AM.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|