А ну тада я ф натури ни буду падать а то мне паказалысь што ну карочи а эта наверна у миня с чусвом юмара ни фсе нармальна патамушта ну паказалась што наверна нисмишно нифуя а кафно ты ни трож грясными руками патамушта эта свитоеOriginally Posted by nakos



Reply With Quote

