Alloo!
kto-nibud iz dushanbe est?
Menia zovut Aleksei jivu okolo LA, iz dushanbe uehal v 1993 godu, uchilsia v 9-i shkole, potom na meh-mate v universitete.
Jil na dome pechati, 82 micrraione i na povorote aeroporta.
Alloo!
kto-nibud iz dushanbe est?
Menia zovut Aleksei jivu okolo LA, iz dushanbe uehal v 1993 godu, uchilsia v 9-i shkole, potom na meh-mate v universitete.
Jil na dome pechati, 82 micrraione i na povorote aeroporta.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|