такого места все равно нет ;)Originally Posted by Саломея
такого места все равно нет ;)Originally Posted by Саломея
which city is it in? i am moving to the area, and trying to find a place close to the russians. any pointers are much appreciated. thanks.
Check your lichka
what is "lichka"?
у тебя в правом верхнем углу "персональные сообщения" проверь.Originally Posted by gvmnt
Lichka = wallet.Originally Posted by gvmnt
When robots breakdance, they do "The Human".
spasibo
There is a big Russian community in Orange County.
You can find the information about it at http://www.rostoc.us
- cultural events, organizations, education, arts, and services.
Как насчёт мест где бывает молодёжь в ОС ? какие нибуть приличные заведения, maybe community center где можно будет познакомиться с земляками?
Ребята подскажите где лучшие места для работы серверами в ресторанах в ОС, мож Лагуна и Ньпорт? и есть ли там проблемы с поиском работы????????? :confused:
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|