Не, ну вы только посмотрите! "Как же мою квартиру обработали" (с) Без меня мене уже кучу согласий приписали... :DOriginally Posted by КошЫчка
Не, ну вы только посмотрите! "Как же мою квартиру обработали" (с) Без меня мене уже кучу согласий приписали... :DOriginally Posted by КошЫчка
самое главное что ты на всё согласен.. остальные детали тебя не должны беспокоить :evillaughOriginally Posted by Экспортёр
Thank you for the information! We have it now and we are going to check it out!
Last edited by sicily; 03-08-2006 at 06:55 PM.
Originally Posted by Экспортёр
Send me YOUR pic so I'll see if you can be considered as a candidate to OWN my pic..
hmm, can I see your pic? can I, can IOriginally Posted by sicily
)
Не знаю понравиться ли вам в этот раз, места часто меняются, а многое именно от места зависит, вот две недели назад было хорошо очень......
Spasibo,Natash! Ochen' interesno posmotret'!Originally Posted by NataliaLA
We moved from London here almost two years ago... but I never new that there is such a thing even existing - russian diskoteka v Amerike! No matter what it look like -it sure will be fun!..... a lot of CHARACTERS, I guess!!
And really - thank you for your help!
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|