Санкции нравятся..
Прекращают продажи и тд ВРЕМЕННО![]()
Санкции нравятся..
Прекращают продажи и тд ВРЕМЕННО![]()
Кстати. Сиамка тут ставит украинского кореспондента -Юрий Подоляка. Это ведь объективная информация? Очень разумно.
Князь, вы что зырите про войну?
By the pricking of my thumbs, something wicked this way comes.()
Не кончились у Юрчи трупы. "В морге закончились места"()
By the pricking of my thumbs, something wicked this way comes.()
В Москве снова открылись магазины техники Apple re:Store
В московских магазинах техники Apple re:Store появились все модели iPhone
Над затокою збили російський Су-24М, що намагався атакувати електростанцію
3 Березня, 2022
Сили Протиповітряної оборони сьогодні, 3 березня, збили над Затокою (Одеська область) російський бомбардувальник Су-24М. В складі екіпажу були пілот і штурман-оператор. Пілот встиг катапультувався, його розшукують.
Про це повідомляє Думская.
Винищувач злетів із одного з кримських аеродромів.
За даними ДСНС, влучили ракети у місце, де стояв табір ромів, «яких вони тепер вже бояться, але і ті з’їхали на нове місце задовго до атаки», пише The Village Україна. Ніхто не постраждав, крім російського бомбардувальника.
Відео і фото з російським снарядом і наслідками його роботи: Думская
![]()
Російська армія не сильна, Вона просто довга.
Зеленський про F-16: У нас будуть літаки
Bitte seien Sie diszipliniert.
There are currently 52 users browsing this thread. (1 members and 51 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|