Page 4 of 17 FirstFirst 1234567891011121314 ... LastLast
Results 31 to 40 of 168

Thread: Украинские песни

  1. #31
    ********* nefertiti's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    New Jerk City
    Posts
    20,811

    Default Re: Украинские песни

    Quote Originally Posted by Izolda View Post
    .
    Thank you, dear.

    Also this one is nice:

    https://m.youtube.com/watch?v=v9BwheiQVnE
    On ignore: Quanty

  2. #32
    тихая воспитанная сволочь Alter Ego's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    67,871

    Default Re: Украинские песни

    Ніч яка місячна - А. Малинин

    Вам же сказали: приходите завтра!
    А Вы всё время сегодня приходите.

  3. #33
    тихая воспитанная сволочь Alter Ego's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    67,871

    Default Re: Украинские песни

    И эта же песня в исполнении Алексея Горбунова

    Вам же сказали: приходите завтра!
    А Вы всё время сегодня приходите.

  4. #34
    тихая воспитанная сволочь Alter Ego's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    67,871

    Default Re: Украинские песни

    Украинско-польская народная песня. Мне она в фильме "Огнём и мечом" понравилась.

    Вам же сказали: приходите завтра!
    А Вы всё время сегодня приходите.

  5. #35
    тихая воспитанная сволочь Alter Ego's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    67,871

    Default Re: Украинские песни

    Ой, чий там кінь стоїть - Океан Ельзи

    Вам же сказали: приходите завтра!
    А Вы всё время сегодня приходите.

  6. #36
    Forum Hero Ne-Blondinka's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    West Coast, US of A
    Posts
    13,154

    Default Re: Украинские песни

    Quote Originally Posted by Izolda View Post
    Вот она, классика:

    Это ты поставила в исполнении Таисии Повалий. Мне её исполнение нравится больше всего из тех, что я слышала. Иллария поёт изумительно, но не эту песню

  7. #37
    тихая воспитанная сволочь Alter Ego's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    67,871

    Default Re: Украинские песни

    Ой летіли дикі гуси - Руслана

    Вам же сказали: приходите завтра!
    А Вы всё время сегодня приходите.

  8. #38
    тихая воспитанная сволочь Alter Ego's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    67,871

    Default Re: Украинские песни

    Quote Originally Posted by Ne-Blondinka View Post
    Это ты поставила в исполнении Таисии Повалий. Мне её исполнение нравится больше всего из тех, что я слышала. Иллария поёт изумительно, но не эту песню
    Кам'яна Гора - Ілларія

    Вам же сказали: приходите завтра!
    А Вы всё время сегодня приходите.

  9. #39
    тихая воспитанная сволочь Alter Ego's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    67,871

    Default Re: Украинские песни

    Тамара Гвердцители, Дмитрий Гордон - Скрипка грає

    Вам же сказали: приходите завтра!
    А Вы всё время сегодня приходите.

  10. #40
    VIP Serge7's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    San Diego, CA, USA
    Posts
    102,803

    Cool Re: Украинские песни

    Песня из к/ф "В бой идут одни "старики"

    \\

    https://www.youtube.com/watch?v=LOm_8nQ75qI

    Hiч яка мiсячна, зоряна, ясная,
    Видно, хоч голки збирай.
    Вийди коханая, працею зморена
    Хоч на хвилиночку в гай.

    Ти ж не лякайся, що нiженьки босиi
    Топчуть холодну росу.
    Я ж тебе рiдная аж до хатиноньки
    Сам на руках вiднесу.

    Сядемо вкупочцi бiля хатиноньки
    i над панами я пан.
    Глянь, моя рибонько, срiбнею хвилею
    Котиться в полi туман.

    Am E7
    Ніч яка Господи, місячна зоряна,*
    Am
    Видно, хоч голки збирай,
    Dm
    Вийди, коханая, працею зморена, |
    E7 Am | (2)
    Хоч на хвилиноньку в гай! |

    Сядем укупочці тут під калиною,
    І над панами я пан!
    Глянь, моя рибонько, - срібною хвилею |
    Стелиться в полі туман. | (2)

    Гай чарiвний, нiби променем всипаний,
    Чи загадався, чи спить:
    Ген на стрункiй та високiй осичинi |
    Листя пестливо тремтить. | (2)

    Небо глибоке засіяне зорями, —
    Що то за Божа краса!
    Перлами ясними попід тополями |
    Грає краплиста роса. | (2)

    Ти не лякайся, що ніженьки босії**
    Вмочиш в холодну росу:
    Я тебе, вірная, аж до хатиноньки |
    Сам на руках однесу. | (2)

    Ти не лякайся, що змерзнеш, лебедонько,
    Тепло - ні вітру, ні хмар...
    Я пригорну тебе до свого серденька, |
    А воно палке, як жар. | (2)

    Ти не лякайся, що можуть підслухати
    Тиху розмову твою,
    Нічка поклала всіх, соном окутала, |
    Ані шелесне в гаю. | (2)

    Сплять вороги твої знуджені працею,
    Нас не сполоха їх сміх.
    Чи ж нам обкраденим долею нашею |
    Й хвиля кохання за гріх? | (2)
    ____________________________________________
    Відміни (народний варіант):
    * Ніч яка місячна, ясная, зоряна

    ** Ти не лякайся, що ніженьки білії
    Last edited by Serge7; 12-05-2014 at 02:42 AM.

Page 4 of 17 FirstFirst 1234567891011121314 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Terms of Service | Privacy Policy Рейтинг@Mail.ru