Thank you, dear.
Also this one is nice:
https://m.youtube.com/watch?v=v9BwheiQVnE
Thank you, dear.
Also this one is nice:
https://m.youtube.com/watch?v=v9BwheiQVnE
On ignore: Quanty
Ніч яка місячна - А. Малинин
Вам же сказали: приходите завтра!
А Вы всё время сегодня приходите.
И эта же песня в исполнении Алексея Горбунова
Вам же сказали: приходите завтра!
А Вы всё время сегодня приходите.
Украинско-польская народная песня. Мне она в фильме "Огнём и мечом" понравилась.
Вам же сказали: приходите завтра!
А Вы всё время сегодня приходите.
Ой, чий там кінь стоїть - Океан Ельзи
Вам же сказали: приходите завтра!
А Вы всё время сегодня приходите.
Ой летіли дикі гуси - Руслана
Вам же сказали: приходите завтра!
А Вы всё время сегодня приходите.
Тамара Гвердцители, Дмитрий Гордон - Скрипка грає
Вам же сказали: приходите завтра!
А Вы всё время сегодня приходите.
Песня из к/ф "В бой идут одни "старики"
\\
https://www.youtube.com/watch?v=LOm_8nQ75qI
Hiч яка мiсячна, зоряна, ясная,
Видно, хоч голки збирай.
Вийди коханая, працею зморена
Хоч на хвилиночку в гай.
Ти ж не лякайся, що нiженьки босиi
Топчуть холодну росу.
Я ж тебе рiдная аж до хатиноньки
Сам на руках вiднесу.
Сядемо вкупочцi бiля хатиноньки
i над панами я пан.
Глянь, моя рибонько, срiбнею хвилею
Котиться в полi туман.
Am E7
Ніч яка Господи, місячна зоряна,*
Am
Видно, хоч голки збирай,
Dm
Вийди, коханая, працею зморена, |
E7 Am | (2)
Хоч на хвилиноньку в гай! |
Сядем укупочці тут під калиною,
І над панами я пан!
Глянь, моя рибонько, - срібною хвилею |
Стелиться в полі туман. | (2)
Гай чарiвний, нiби променем всипаний,
Чи загадався, чи спить:
Ген на стрункiй та високiй осичинi |
Листя пестливо тремтить. | (2)
Небо глибоке засіяне зорями, —
Що то за Божа краса!
Перлами ясними попід тополями |
Грає краплиста роса. | (2)
Ти не лякайся, що ніженьки босії**
Вмочиш в холодну росу:
Я тебе, вірная, аж до хатиноньки |
Сам на руках однесу. | (2)
Ти не лякайся, що змерзнеш, лебедонько,
Тепло - ні вітру, ні хмар...
Я пригорну тебе до свого серденька, |
А воно палке, як жар. | (2)
Ти не лякайся, що можуть підслухати
Тиху розмову твою,
Нічка поклала всіх, соном окутала, |
Ані шелесне в гаю. | (2)
Сплять вороги твої знуджені працею,
Нас не сполоха їх сміх.
Чи ж нам обкраденим долею нашею |
Й хвиля кохання за гріх? | (2)
____________________________________________
Відміни (народний варіант):
* Ніч яка місячна, ясная, зоряна
** Ти не лякайся, що ніженьки білії
Last edited by Serge7; 12-05-2014 at 02:42 AM.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|