Originally Posted by марик - камарик Запрещено законом. Так и отношусь. Т.е. отрицательно. А если разрешат - станешь положительно относиЦЦа?
I'll adapt... Question authority
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules