Ну и шо ж ты милая не моя, тогда спрашивала как "оценивать"??? Ты ж итак все оказывается знаешь.... :lol:Originally Posted by Slavcha
Ну и шо ж ты милая не моя, тогда спрашивала как "оценивать"??? Ты ж итак все оказывается знаешь.... :lol:Originally Posted by Slavcha
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
|
|
Terms of Service | Privacy Policy |
|