Mr. Nikolson
04-25-2020, 02:48 PM
http://youtu.be/wQkLQjCTa7k
https://youtu.be/wQkLQjCTa7k
Mr. Nikolson
04-25-2020, 02:49 PM
http://youtu.be/C52JpAaaBro
https://youtu.be/C52JpAaaBro
Mr. Nikolson
05-10-2020, 11:22 AM
http://youtu.be/YGo8ywKcdsc
https://youtu.be/YGo8ywKcdsc
Mr. Nikolson
07-12-2020, 08:02 PM
Зустріла на днях зелений кірзовий чобіт. Питаю:
- Ну як, допоміг тобі твій зелений сцар?
- Ой, блть, клоун довбаний ..... але Порошенка я все-одно ненавиджу!
- А за що?
- Бо він багатий!
- А хто тобі, сцуко, чобіт кірзовий, не давав стати багатим??? Чого ти не вчився??? Чого не освоював мови???? Ти шлявся по дискотеках, жер самогон, трахав дівок в той час, коли Порошенко вчився і робив свій капітал!!!! Ти, грьобаний совковий кірзак, сидиш все життя у смердючому лайні і жаба зелена тебе розпирає, заздрячи людям, які чогось досягли в своєму житті!!!! Сцуко ти совкове, саме не жило і дітям не даси!!! Бо й дітей так само виховуєш!!! Не вчиш їх досягати висот і пишатися тими людьми, які змогли досягти найбільших висот!!! Сидиш, падлюко, на жабі і дітей вчиш так само!!!!
Мене просто накрило!!! І отаких кірзових чоботів у нас ціла пітьма!!!!! І їх не змінить НІЩО!!!! Не прозріють!!! Вони безнадійні совки, прославляючі сталіна!!! Мені страшно за Україну!!! Що от такі кірзові чоботи на чергових виборах оберуть чергового януковоча-зеленського!!!!! Бо вони нічого не будуть робити самі!!! Чекатимуть чарівника на голубому вертольоті, який прилетить і безплатно покаже їм КІНО!!!!!!
В мене всередині все кипить!!!!!
Автор СвітLana Весна Квітуча Україна.
Mr. Nikolson
07-19-2020, 04:55 PM
Это бывшие 73%, которые за ЗЕ голосовали...
А-у!!! Ну где вы? Давайте пообщаемся о Липецкой фабрике, офшорах...
И взагали... Очередь в зал игровых автоматов уже заняли?... ШО, не?
А чё так? Всё ж для вас!
https://i.mycdn.me/i?r=AyH4iRPQ2q0otWIFepML2LxR1vt32jA9ATmyuZT5SMSrFw
Где этот старый пидор КанацкийКот ? Что-то он давно не кукарекал про посадку Пороха.