PDA

View Full Version : Beauty and the beast



Акватрель
10-15-2007, 11:30 PM
Ну вот например ...:cool:

http://www.gymsusice.cz/images/prace/kolaze/hosnedlova.jpg

Акватрель
10-15-2007, 11:35 PM
http://landfantasy.free.fr/Auteurs%20V/Vallejo/Andromeda.jpg

CMYK
10-15-2007, 11:40 PM
beauty and the beast ето я с медведем..... пиздец полный....

Акватрель
10-15-2007, 11:47 PM
http://imagecache2.allposters.com/images/pic/AGF/7949~Unicorn-Lovers-Posters.jpg

Акватрель
10-15-2007, 11:48 PM
http://www.deroncohen.com/img2/lovers3_400.jpg