Page 8 of 12 FirstFirst 123456789101112 LastLast
Results 71 to 80 of 112

Thread: Петро Порошенко говорит....

  1. #71

  2. #72
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: Петро Порошенко говорит....

    https://fb.watch/v/1P3uw33k1/

    Емоційний виступ Петра Порошенка на Погоджувальній раді

    Триває судилище над бойовим генералом, організатором оборони Маріуполя Ігорем Павловським. Саме за знищення російських військ проти нього в Росії порушена кримінальна справа, що робить Павловському честь.

    А от спроба ув’язнити його на території України – це ганьба Зеленському, який є замовником і організатором цієї політично вмотивованої справи. Як і справи багатьох інших генералів, які розсипалися – генерала Марченка, генерала Шевчука, генерала Назарова. І не тільки генералів – Ріффмастера із Сил спеціальних операцій, депутата Федини, Марусі Звіробій.

    Дивіться, який довгий список тих, кого зелена влада намагається запроторити за грати. Я хочу наголосити, що це те, чим займався Янукович. Хтось хоче бути схожим на Путіна або на Лукашенка, він все ближче і ближче наближається до Януковича.

  3. #73
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: Петро Порошенко говорит....

    https://fb.watch/6NNhuR_ODq/

    Брифінг Петра Порошенка

  4. #74
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: Петро Порошенко говорит....

    https://fb.watch/6Qfivaci2Z/

    Україна в небезпеці! - Порошенко про статтю Путіна
    Стаття Путіна про Україну – це своєрідний «Майн кампф» російського президента. Путін написав статтю української мовою. Весь світ про це говорить, я впевнений, що 99% українців її не читали. Чому? А тому що вони живуть з твердим переконанням: Путін не впливає і немає впливати на інтелектуальний, культурний, мовний та інший простір України. Це певне досягнення.

    Але тут я вам пораджу: обов’язково прочитайте цю статтю, бо вона не про внутрішню політику України, а про зовнішню політику Росії. Ця стаття — це своєрідний «Майн кампф» російського президента.

    Що Путін каже росіянам? Він готує росіян до можливої агресії проти всієї України. Це абсолютно червоною стрічкою проходить через всю статтю. Що він говорить українцям? Не хвилюйтеся. Я за те, щоб визнати територіальну цілісність України, ми не збираємося її порушувати. Що це означає для українців? Йому не потрібна Донецька чи Луганська область. Територіальна цілісність йому потрібна для того, щоб зберегти «федеральний округ Україна» у складі російської імперії.

    Також я б провів паралель з виступом Путіна на Мюнхенській конференції з безпеки у 2007 поці. Він там теж наголосив про зміну зовнішньої політики, безпекової зовнішньої політики Росії. Що трапилося після цього? Агресія проти Грузії. На відміну від України, яка зупинила його на кордоні і звільнила 2/3 окупованого Донбасу, Путін дійшов до Тбілісі. Путінські літаки бомбили Поті. Він захопив і закріпив Абхазію і Осетію.

    Ця стаття означає, що Україна в небезпеці. Ми маємо відновити міжнародну солідарність на підтримку цілісності України, яку ми з вами побудували в 14-му році. Яка зараз зазнає ерозії у зв’язку з дивною поведінкою Зеленського.

    Наші партнери кажуть: ми з Україною пліч-о-пліч будемо боронити. А Зеленський каже: не треба, я сам поїду, сам зустрінуся. Хоч в Женеві, Хоч в Єрусалимі, хоч в Стамбулі. Подивіться, який жахливий так званий миротворчий спам. То вони продукують Женевський формат, то Вашингтонський, то інші зустрічі.

    Дуже жахливо, коли внаслідок таких некомпетентних дій саму Україну можуть почати сприймати несерйозно. Наше з вами завдання цього не допустити. Я, наша команда, наші партнери і всі патріоти України будуть робити все можливе для того, щоб захистити інтереси України!

  5. #75
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: Петро Порошенко говорит....


  6. #76

  7. #77

  8. #78

  9. #79

  10. #80
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: Петро Порошенко говорит....

    https://www.facebook.com/groups/2353...8148855582687/


    Порошенко о своем бизнесе!! Он сделал это еще в 2018 году.

Page 8 of 12 FirstFirst 123456789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Terms of Service | Privacy Policy Рейтинг@Mail.ru