Thread: УКРАИНА

  1. #9601

  2. #9602
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: УКРАИНА

    Самая токсичная бабушка
    Избиратели Зеленского условно делились на три типа:

    - те, кто ничего не знал о связи с Коломойским;
    - те, кто знали, но говорили "ничего страшного";
    - те, кто рассчитывал, что Зеленский захочет и сможет уйти от влияния олигарха.

    Плохие новости для них всех. Увы, и для нас вместе с ними.

    Официальный аналитический центр НАТО опубликовал статью "Как потерять друзей и союзников”, где раскритиковал Зеленского за лояльность к Коломойскому. Учитывая традиционную мягкость дипломатического языка, я бы даже не назвал это предупреждением. Это открытая угроза Зеленскому и очень громкое послание всему западному миру, в том числе инвесторам, военным, экономическим и дипломатическим союзникам.

    И это уже сейчас - очень серьезный удар по Украине. По всем нам.

    P.S. Еще одна новость сегодняшнего дня. "На встрече в ОП блогерам рассказали, что Зеленский — один из величайших лидеров мира".

    P.P.S. Есть одна положительная сторона у происходящего: реальность побеждает пустые надежды и иллюзии. Это больно, с опасными последствиями, но необходимо.

  3. #9603
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: УКРАИНА

    КоМАНДА ЗЕлупи намагається підкупити блогерів
    От я ніколи не був дуже язикатий. Да, можу відповісти вчасно та влучно, але не завжди. А от писати – ніколи не писав. Почав писати тільки рік тому, після постійного читання ЛО. Не знаю, що мене надихнуло на це. Мабуть Автор та його якась незвична позиція, як у вікінгів. Або перемога над Московією, або Вальгалла. І ніяких полутонів.



    Також вже років надцять не дивлюсь ТВ. Маю, стоять два в хаті, але просто пил збирають.
    А от блогерів читаю. Не усіх, звісно, але читаю. Не журналістів, ні. Блогерів. Які пишуть не тому, що це їх професія, а тому що мають писати. Тому що щось там у дупі не дає спокою. Тому що принцип «моя хата скраю» визиває спротив та печію.
    До речі, наш Автор та Редакція теж такі. Але вони просто не публічні. Вони роблять теж саме, що й інші блогери України, але інкогніто.

    Блогери України зараз – це найгостріша інформаційна зброя не тільки проти Московії, але і проти нашої зебільної влади. Блогери – за Україну. Вони не пробачать нікому крадіжки та корупцію, але блогери ще більше не пробачать дії проти України. Це розумів Порох. І це зараз розуміє Зе. Ну не Зе, а той, хто там у зекоманді має мозок.



    І ось тиждень чи два тому, на сайті ICTV виходить рейтинг за голосуванням користувачів інету – ТОР 100 блогерів України. Рейтинг дуже цікавий – https://bloggers-fakty.ictv.ua/.
    Візьмемо не 100, а перші 50.
    І шо ми маємо?
    Несподіванка! Нєжданчік, як кажуть мокшанці.
    З перших 50 блогерів, 49 – порохоботи!
    І тільки один – Юрій Романенко – палкий ворог Пороха. Не знаю, Романенко зелебобік чи ні. Я його не читаю, не подобається мені він.

    Я не буду аналізувати блогерів від 51 до 100. Просто зауважу, що в них входять такі прихільники Зе як Бужанов, Нефьодов, Дубінський, Дубілет і Аваков. Деякі з цих панів працюють зараз як «шістка народу», деякі міністри. Але на мою думку, вони не є прихільники Зе. Вони коньюнктурщики.

    Отже повертаюсь к першим 50.


    49 порохоботи, як їх звуть. Але Порох у 2014 та 2015 від цих 49 блогерів отримував люлей ще більше, ніж зелена сопля зараз. А тільки коли Порох сам змінився, та став робити користь державі, змінилась і думка блогерів.

    І от Зе, чи хто там з мозком при ньому, вирішили приручити цих диких блогерів. Зібрали зустріч, але не з Зе, а з Єрмаком та Сівохою. Що казав активний противник Пороха Романенко про цю зустрічь – https://m.facebook.com/story.php?sto...00000352217065. Що писали інші блогери, самі знайдіть.

    І ось кульмініція. Зе починає купувати блогерів. Наведу приклад.

    Тетяна Худякова, чи Таня Адамс. Не входить у ТОР 100. Але має феєричну мову та гумор. І ось її останнє повідомлення –


    https://m.facebook.com/story.php?sto...00008744058665. Щоб не втуляти картинки, цитую мовою оригіналу:

    Вобля, я из-за переполненной поздравлялками лички забыла вам прекрасное показать.
    Кароч, если я позеленею, знайте, что 10 баксов это всегда 10 баксов.
    (Далі йдуть скріни. Пишу по скрінах)
    ?: Таня, хотите денег?
    Т: хочу, акакже
    ?: Надо помочь молодой команде
    Т: А где вы прочитали что я психиатр, педагог-корректор или киллер?
    ?: Вам все шутки, а я реальную работу предлагаю, 2к в месяц за два три поста. Сначала очень нейтральных, чтоб никто не заподозрил
    Т: какие уж тут шутки. Два косаря в месяц. Я и за один воробья в поле на коленках загоняю. А что делать-то надо? Зеленых хвалить?
    ?: Хотя бы не ругать сначала. Находить позитив. Поддерживать.



    Т: А что их поддерживать? Сами упадут? У вас 73% долбоебов в строю, наслаждайтесь
    ?: Блогеров мало
    Т: беда.
    ?: Так Вы согласны?
    Т: С чем?
    ?: Прикалываетесь?
    Т: неее, туплю, торможу, виляю. Вхожу в роль
    ?: С вами не возможно разговаривать

    А тепер уявіть рівень зебілів. І чим вони відрізняються від рівня ригів Януковича? Ми усіх купимо, а якщо не купимо то залякаємо.
    Як можна залякати Таню Адамс, яка втікла з палаючого Донецька? Як можна її купити?
    Купити можна тільки Г+Г з Мосейчук у комплекті.
    Ось вам і нові молоді чесні політики. Ну, ми з вами іншого і не чекали.

    Ваш Готельєр-бандерівець
    "Лінія оборони"

  4. #9604
    VIP -Helena-'s Avatar
    Join Date
    May 2008
    Пол
    Женский
    Posts
    55,128

    Exclamation Re: УКРАИНА

    Quote Originally Posted by Adda View Post
    Зачем китайским рабочим китайский язык?) Если им вставят чип в голову то они будут дешевле роботов.
    Аddа, я не про китайских роботов, но тут практически никого нет... и только вы у меня не в игноре
    и я хочу сообщить, только что услышанную, весть:

    СБУ: заблокирован канал поставок украинок в московские бордели

    https://sharij.net/158222

    уж не знаю, зрада это или нет для экономики Украины,
    вы тут сами обсудите...
    У большинства тутошних беженцев просто истерическая реакция на любую позитивную информацию о России!

  5. #9605
    Eulen Spegel Птиц's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Москва
    Posts
    132,063

    Default Re: УКРАИНА

    ... и опять никто не отвечает на посты.

  6. #9606
    hardscape dreamer Skylight's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Maryland
    Posts
    43,520

    Default Re: УКРАИНА

    Quote Originally Posted by Птиц View Post
    ... и опять никто не отвечает на посты.
    Російська армія не сильна, Вона просто довга.

    Зеленський про F-16: У нас будуть літаки

  7. #9607
    Forum Hero linde's Avatar
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Москва
    Пол
    Мужской
    Posts
    9,074

  8. #9608
    VIP -Helena-'s Avatar
    Join Date
    May 2008
    Пол
    Женский
    Posts
    55,128

    Exclamation Re: УКРАИНА

    Укры в твиттере все чаще и чаще вспоминают ...Януковича!

    ВОТ ЧЕМ ВАМ
    НЕ НРАВИЛСЯ ЯНУКОВИЧ?!!

    НОРМАЛЬНЫЙ МУЖИК БЫЛ
    И ПРИ НЕМ У ВСЕХ ВСЕ НОРМАЛЬНО БЫЛО!

    СКУЧНО ВАМ БЫЛО, ДА?!!
    Хлеб стоил 1грн 50 коп жкх 150грн за 2к кв колбаса 10грн за 1 кг доллар стоил 8грн не было войны и всё было за..ись
    ВСЕ ВЕРНО ЯНЫК ЛУЧШИЙ ПРЕЗИДЕНТ В ИСТОРИИ УКРАИНЫ ЗА ЕДИНСТВО С РОССИЕЙ И ЧЕ ЭТИМ ТВАРЯМ БАНДЕРОВСКИМ НЕ ХВАТАЛО ЕВРОМАЙДАН УСТРОИЛИ.!!!!!! 😡😡😡😡😡

    В Европу же все рвались.... пришли, чего уж теперь..
    У большинства тутошних беженцев просто истерическая реакция на любую позитивную информацию о России!

  9. #9609
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: УКРАИНА

    Такова природа дилетантов - притягивать неприятности
    Зеленский косвенно послужил причиной начала процедуры импичмента Трампа. Здесь совсем нет места юмору. Потому что мир циничен.
    И когда к власти приходят дилетанты, всегда начинают происходить очень плохие вещи.
    Ведь очевидно, что Трамп увидел возможность оказать давление именно на этого президента и никакого другого.
    И теперь Трампу придётся нести ответственность за то, что он доверился дилетанту в таком щекотливом вопросе.
    А Украина в любом будет расплачиваться за эту ошибку. Это капкан, выйти без потерь из которого уже не получится. И цена может может оказаться крайне высокой. Как и новые сюрпризы от команды дилетантов. Которые обязательно случатся. Потому что
    такова природа дилетантов - притягивать неприятности
    Т.Березовец

  10. #9610
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: УКРАИНА

    А помните, Зеленский обещал никакого кумовства?
    Обещал, что на должности будут назначаться только профессионалы и патриоты, отобранные на открытых конкурсах, с привлечением ведущих HR-компаний... Помните?

    Так это он пошутил В Україні продовжуються рішучі реформи та запровадження «держави в смартфоні»: директором Департаменту стратегічної розвідки Головного управління розвідки Міністерства оборони України призначений Алєксєй Пашков – чоловік головної бухгалтерки ТОВ «Студія Квартал-95». Стрімку кар’єру тов. Пашкова можна порівняти хіба з просуванням Юрія Гагаріна, який завдяки польоту в космос упродовж одного дня пройшов шлях від старшого лейтенанта до майора, а за два роки по тому вже був полковником.

    З благословення самого президента Алєксєю Пашкову (треба сказати, що тов. Пашков на дух не виносить українців з їхньою мовою й вимагає, щоби його називали тільки по-російськи) у червні 2019 року вдалось минути відразу шість щаблів і, не маючи будь-якого досвіду керування особовим складом, з посади старшого офіцера Управління військово-технічного співробітництва ГУР МО України перестрибнути в крісло заступника директора Департаменту стратегічної розвідки, а згодом і очолити цей структурний підрозділ. Тим самим Пашков за два місяці перескочив з підполковницької посади на генерал-лейтенантську – де там тому Гагаріну?

    Зрозуміло, що призначення Пашкова не було ініціативою начальника ГУР МО України Василя Бурби, який донедавна ревно служив народному депутату 8 скликання Олександру Грановському, але зараз залишився без покровителя й шукає собі місце під сонцем – точно так, як і в ситуації з призначенням у квітні 2019 року на Острів керівника особистої охорони Порошенка Юрія Федорова, Бурба лише слухняно виконав побажання Офісу президента. Немає сумнівів, що 14 жовтня на День захисника України ми побачимо указ глави держави про присвоєння чоловіку головного бухгалтера ТОВ «Студія Квартал-95» генеральського звання разом з наданням нової квартири в столиці – при цьому, не на Троєщині чи Борщагівці. А невдовзі – як знати – Пашков може й замінити Бурбу.

    Що ж стосується офіцерів ГУР, яких доля не обдарувала родинними зв’язками з артистами розмовного жанру, то я їх хочу заспокоїти: добре, що Україна – це не Тибет і не Північна Індія, де дозволяється поліандрія, тобто наявність у однієї жінки кількох чоловіків. Уявляєте, що було б, якби головний бухгалтер ТОВ «Студія Квартал-95» перебувала в шлюбному союзі з кількома чоловіками й всіх їх треба було б прилаштувати на Острові? І, взагалі, слід пам’ятати, що для розвідника головне – це правильний вибір статевого партнера. Ось тов. Пашков не помилився – і тепер офіцерам ГУР треба не заздрити його успіхам, а брати приклад з його далекоглядності та оперативної кмітливості.

Page 961 of 1545 FirstFirst ... 461861911951952953954955956957958959960961962963964965966967968969970971101110611461 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Terms of Service | Privacy Policy Рейтинг@Mail.ru