Thread: УКРАИНА

  1. #10541
    Forum Hero STYLE's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    90,286

    Default Re: УКРАИНА

    Quote Originally Posted by Chatsky View Post
    ты бы мог и без Лободы прямым текстом сказать, что давно живешь в статусе гея... хотя и с Лободой можно сказать это тоже было достаточно прямо
    У тебя без 10 шесть утра.
    Ты уже от радости заговариваешься.
    Ложись спать, чурка тупая. Переспи со своей радостью, а вечером снова приходи сюда. Мы опять тебе на радость будем звать тебя гомосеком и пидором.
    Я не хамлю — я защищаюсь от вашей тупости.

  2. #10542
    Forum Hero Chatsky's Avatar
    Join Date
    Apr 2019
    Location
    Ykt City-Town
    Пол
    Мужской
    Posts
    31,208

    Default Re: УКРАИНА

    Quote Originally Posted by STYLE View Post
    радости,радостью, радость
    твой каминг-аут походу для тебя веселее Нового Года

    Quote Originally Posted by STYLE View Post
    а как ты на счет Лободы?
    Quote Originally Posted by STYLE View Post
    ....мне нравятся красивые женщины


    Quote Originally Posted by Chatsky View Post
    http://kinovesti.ru/show/4694-konchi...ya-loboda.html

    Гламурный трансвестит с ухоженной бородой по имени Кончита Вюрст считает, что украинская певица Светлана Лобода – настоящая красавица

    https://ledy-lisichka.livejournal.com/3466843.html

    У Светланы Лободы теперь есть двойник - трансгендер из Крыма

    https://glamurchik.tochka.net/214617...lanoy-lobodoy/

    Скандал! Монро сравнила Кончиту Вюрст со Светланой Лободой

    Монро нашла общие черты у трансвестита и украинской певицы.
    Quote Originally Posted by Chatsky View Post
    http://rusjev.net/2019/05/09/loboda-...i-novyie-foto/

    Лобода — трансвестит

    «Любода постепенно превращается в трансвестита». — отметили пользователи Сети, после просмотра новых фото певицы. Светлана явно переборщила с пластикой, а ее рот покрылся легким пушком. По мнению даже бывших поклонников, певица становится все больше похожей на переделанного мужчину.

    https://rusvesna.su/news/1566378083 ..... корочи вы все дураки, один я умный.

  3. #10543
    Forum Hero STYLE's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    90,286

    Default Re: УКРАИНА

    Quote Originally Posted by Chatsky View Post
    твой каминг-аут походу для тебя веселее Нового Года





    На бис требуешь?
    Не могу тебе отказать.

    Андрей, еще раз тебя поздравляю с выходом из клозета.
    Я понимаю, что ты очень рад и хочешь всем еще и еще много раз это рассказать.
    Не буду сдерживать твою радость и постараюсь везде во всех темах поздравить тебя, Андрея Алексеева, с выходом из клозета!
    Я не хамлю — я защищаюсь от вашей тупости.

  4. #10544
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: УКРАИНА

    Киев, Украина
    10:10


    Зеленський назавжди увійде в історію як людина що відпустила на волю вбивць Небесної сотні
    1. Відпускати вбивць Небесної Сотні, причому без вироку — це катастрофічне рішення. Це розвал справ Майдану. Держава Україна не змогла довести до кінця розслідування найбільшого злочину в її новітній історії.

    2. РФ, вимагаючи обміну беркутів-вбивць і терористів, які підривали українців у Харкові — фактично визнала свою відповідальність за їх злочини. Навіть якщо дивитися з точки зору війни, ці особи не брали участь у бойових діях на фронті. Вони вбивали українців у тилу, причому у випадку з беркутівцями — до формального початку російської агресії проти України. РФ визнала, що ці вбивці — її люди. І офіційно взяла відповідальність за вбивство Небесної Сотні.

    3. Всі розуміли, що ніяких незалежних судів в Україні нема. Але усі ці поспішні та синхронні рішення судів про відпущення на волю вбивць і терористів показали на 100%, остаточно і безповоротно, що суди діють за прямою політичною вказівкою влади. Відтепер говорити про незалежний від телефонного права суд — просто смішно.

    4. Відтепер даний чіткий сигнал — якщо вбити в центрі Києва сотню людей чи підірвати масове зібрання з мотивів ненависті до українців — за це нічого не буде. Максимум доведеться трохи посидіти в СІЗО, а потім Росія забере до себе на курорт.

    5. Всім доведеться нести відповідальність за свої дії. Не сьогодні, так завтра.

  5. #10545
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: УКРАИНА

    - Петро Порошенко настільки крутий, що краде гроші з бюджету, навіть не маючи до нього доступу.
    - Петро Порошенко настільки крутий, що коли він перестає красти гроші з бюджету, в країні виникає дефолт.
    - Петро Порошенко настільки крутий, що кожен місяць тікає за кордон. І кожен раз назавжди і безповоротно.
    - Петро Порошенко настільки крутий, що рахує гроші тоннами.
    - Петро Порошенко настільки крутий, що може провезти тонну доларів на революцію в ручному багажі. І нестиме їх однією рукою, в той час як другою продовжуватиме красти у всіх навколо.
    - Петро Порошенко настільки крутий, що за все своє життя не зробив нічого хорошого.
    - Петро Порошенко настільки крутий, що усе, що він робив, було неправильним і на зло. Але якщо опоненти повторюють його дії, це стає винятково правильним і на добро.
    - Петро Порошенко настільки крутий, що особисто відповідає за кожне невдале призначення його опонентів.
    - Петро Порошенко настільки крутий, що винен в усіх бідах країни, навіть у тих, до яких він не має ніякого відношення.
    - Петро Порошенко настільки крутий, що кожне сказане ним слово - брехня. При цьому якщо це слово повторюється слово-в-слово його опонентами, то воно стає істинною правдою.
    - Петро Порошенко настільки крутий, що за гроші купує усіх навколо, навіть не платячи їм грошей. Ой, забув... Їх же він також усіх обкрадає.
    - Петро Порошенко настільки крутий, що не має ніякої популярності і поваги в суспільстві, але з ним усе одно борються усі політики країни.
    - Петро Порошенко настільки крутий, що його повчають навіть ті, хто жодного слово грамотно написати не може.
    - Петро Порошенко настільки крутий, що його за все треба садити в тюрму і надовго, але садити ні за що.
    - Петро Порошенко настільки крутий, що приводить до влади навіть тих, хто приходить забирати у нього владу. (Руслан Бащенко, композитор-аранжувальник)
    - Петро Порошенко настільки крутий, що про нього більше всього говорять та згадують ті, кому він давним-давно став нецікавим і вони не бачать смислу витрачати на нього час.
    - Петро Порошенко настільки крутий, що його ненавидять у НАТО, ООН, ПАРЕ та усіх інших міжнародних організаціях, але аплодують кожному його виступу, приймають як дорогого гостя, дають гроші та обіцяють підтримку. (Галина Косик)
    - Петро Порошенко настільки крутий, що, збагатившись у 82 рази, вилетів зі списку Форбс. (Liubomyr Churevych)
    - Петро Порошенко настільки крутий, що чим більше і активніше бойкотують продукцію Рошен, тим краще вона продається. (Олена Могилівська)
    - Петро Порошенко настільки крутий, що сам Чак Норріс мріє бути Петром Порошенком. (Igor Greek)

    ДОПОВНЮЙТЕ! Це буде літопис епохи.

    #читаємо_вголос Віктор Литовченко

  6. #10546

  7. #10547

  8. #10548

  9. #10549
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: УКРАИНА

    Киев, Украина
    14:24


    Так, за все треба платити
    Платити за свій недалекоглядний вибір президента і парламенту, шанувальникам ЗЕ доводиться навіть швидше, ніж я думав.
    Процес уже іде – ми просто ще не помічаємо його в повній мірі.
    Вже тиждень я перебуваю в своєму рідному місті Запоріжжі, яке ще влітку розповідало мені про «нову країну», і свої неймовірні надії.
    І от тепер, коли згадуєш про Зеленського, люди або міняють тему, або гнівно скриплять зубами.
    Сталося неймовірне – я побачив вчорашнього прибічника ЗЕ, який того самого ЗЕ матюкав не підбираючи виразів.
    Чому?

    Тому що ніяких здійснених надій не сталося.
    Комуналку ніхто не опустив – ЗЕкоманда уже плачеться, що то американці винні.
    Просторікування ЗЕкоманди про «підростання зарплатень в окремих галузях», відбувається на тлі масового скорочення працівників на «МоторСІЧ» і «Запорожсталі».
    Про переведення на простій Запорізької ТЕС, я вже писав.
    Кажете, шанувальники ЗЕ голосять, що то винні власники компаній?
    Милі, бізнесмени НІКОЛИ не зупиняють прибутковий бізнес. А українська металургія, машинобудування і енергетика стали неприбутковими, бо уряд Гончарука затіяв аферу з облігаціями внутрішнього займу (ОВДП), обвалив курс валют та пустив в Україну електрику з Росії.
    Результат – падіння виробництва на 7,5%.
    Це як раз про «МоторСІЧ» і «Запорожсталь», якщо хтось не збагнув.

    Державі треба націоналізувати підприємства які зупиняють олігархи?
    Та чудово, тільки я дуже гарно знаю, що таке підприємство, яким керує чиновник.
    Уряд уже визнав, що цей рік він закрив з дефіцитом у 72,4 мільярди грн., а насправді більше, бо уряд надпланово позичив 4,7 мільярди грн., плюс «Нафтогаз» перелічив Урядові 20 мільярдів своїх прибутків, хоча мав їх передати в бюджет у 2020 році.
    І ще – уряд зупинив фінансування низки бюджетних програм, тобто банально не дав грошей підрядникам.

    Під солодкі обіцяночки про «покращення життя вже завтра», уряд Гончарука руйнує економіку країни.
    Я хочу вірити що роблять вони це на радість Москві, бо якщо вони не відверті вороги, у нас все іще гірше – вчорашні гранітоїди, які дорвалися до влади в складі ЗЕкоманди, насправді – ідіоти і неуки, які навчилися гарно просторікувати перед західними донорами, але вони вщент не розуміють як керувати економікою України.
    Такі справді можуть націоналізувати підприємства зупинені олігархами – і наступного року дефіцит бюджету буде не 72 мільярди, а 72 трильйони, а на тих підприємствах будуть борги по зарплатні по 7-8-9 місяців.
    Те, що не приносить прибутку в приватних руках, у державних не приноситиме й поготів – див не буває.

    Я розуміють, що шанувальникам ЗЕ, всі ці високі матерії - до лампочки.
    Та справа в тому що ці матерії уже почали бити по їх добробуту – на власні очі бачу.
    І це – лише початок. Далі буде гірше.
    Бо уряд уже має дірку в бюджеті. Уряд уже запустив руку в прибутки бюджету наступного року, уряду доведеться випускати нові й нові облігації – і невдовзі ця піраміда рухне, як МММ, і що станеться з економікою тоді, мені гірко навіть думати.
    Скажу так: ті, хто матиме гроші, зможе за копійки купити 4-5 квартир, але таких людей будуть одиниці.

    Знаєте, я не зла людина, і проблеми шанувальників ЗЕ мене не радують.
    Але не можу не визнати: вони зробили це разом.
    Це – результати їхнього дебільного мислення, ставлення до держави з позиції нахлібника, якому всі винні.
    Це результат того, що фахового успішного менеджера Порошенка, вони замінили на «просто хорошого хлопця» - на коміка з телевізора.
    За все треба платити.
    Хтось – уже почав. Якщо знайомі вам шанувальники ЗЕ ще вихваляють вовочку і ремствують, що «йому заважають» - не переймайтеся.
    Скоро безробіття та борги постукають в їхні кишені також.
    І от коли вони заревуть що «Вовка обіцяв не це» - нагадайте їм що «зате не барига і мародер».
    Нагадайте весь той бруд, який вони лили на Порошенка.

  10. #10550
    Шаланды, полные кефали Экспортёр's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    В порту
    Posts
    54,762

    Default Re: УКРАИНА

    Я таки не понял - а что не так с Лободой?! При чём тут певица ртом и Украина?!

Page 1055 of 1546 FirstFirst ... 55555955100510451046104710481049105010511052105310541055105610571058105910601061106210631064106511051155 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Terms of Service | Privacy Policy Рейтинг@Mail.ru