Page 536 of 539 FirstFirst ... 36436486526527528529530531532533534535536537538539 LastLast
Results 5,351 to 5,360 of 5386

Thread: Позитив про Украину

  1. #5351

  2. #5352

    Default Re: Позитив про Украину

    Побывал я в санатории Украины. Трускавец. Вот обзор.
    Чем отличается от России? Расскажу. Во первых дороже, во вторых холоднее, в третьих из-за того, что нет желания топить и тратить газ, клуб был вообще закрыт, то есть никакого досуга. Казалось бы одни минусы, но не все так плохо! В данном конкретном санатории работали неплохие доктора, неплохо продиагностировали, в общем пожалеть о потраченных деньгах все же не пришлось. Также минеральная вода Нафтуся, выводит отдых в Трускавце в плюс. В общем если ехать не зимой, то оно того стоит, зимой есть определенные минусы связанные с экономией тепла..


  3. #5353
    Forum Hero
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Marina del Rey, CA
    Posts
    55,247

    Default Re: Позитив про Украину

    Quote Originally Posted by Держимкурс View Post
    Побывал я в санатории Украины. Трускавец. Вот обзор.
    Чем отличается от России? Расскажу. Во первых дороже, во вторых холоднее, в третьих из-за того, что нет желания топить и тратить газ, клуб был вообще закрыт, то есть никакого досуга. Казалось бы одни минусы, но не все так плохо! В данном конкретном санатории работали неплохие доктора, неплохо продиагностировали, в общем пожалеть о потраченных деньгах все же не пришлось. Также минеральная вода Нафтуся, выводит отдых в Трускавце в плюс. В общем если ехать не зимой, то оно того стоит, зимой есть определенные минусы связанные с экономией тепла..

    чтобы наслаждаться жизнью в Украине необходимо перестать обращать внимание на бытовые неудобства...
    Я могу заблуждаться, но я не вру.

  4. #5354
    Forum Hero STYLE's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    90,443

    Default Re: Позитив про Украину

    Quote Originally Posted by edik View Post
    чтобы наслаждаться жизнью в Украине необходимо перестать обращать внимание на бытовые неудобства...
    И на Украину в целом.
    Я не хамлю — я защищаюсь от вашей тупости.

  5. #5355
    Forum Hero
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Marina del Rey, CA
    Posts
    55,247

    Default Re: Позитив про Украину

    Quote Originally Posted by STYLE View Post
    И на Украину в целом.
    Ну, тут у каждого свои взгляды. Лично я полюбил Киев со семи его недостатками...
    Я могу заблуждаться, но я не вру.

  6. #5356
    hardscape dreamer Skylight's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Maryland
    Posts
    44,164

    Default Re: Позитив про Украину

    Quote Originally Posted by edik View Post
    Ну, тут у каждого свои взгляды. Лично я полюбил Киев со семи его недостатками...
    На Лысой горе по-прежнему высокий радиационный фон?
    Недостатков многа меньше чем 20 лет назад, я правда не жил гоистиницах и не вызывал эскорт...
    Російська армія не сильна, Вона просто довга.

    Зеленський про F-16: У нас будуть літаки

    не испытываю неприязни к бесзасчитным интеллигентым русским людям

  7. #5357
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: Позитив про Украину

    https://fb.watch/b5nSUE0GkV/

    Ще не вщух скандал з Трухіним та його - япростотіхонєчнюковлєсуйду - а його вже перебиває нова само собою Велика - держ-програма від ЗЕ – і вона миттєво породжує тисячі нових народних жартів!
    Мова про Додаток ДЕ Я?
    Перепрошую – ДІЯ!

    Та безкоштовні мільйони смартфонів для українців старше 60 років і пільгові тарифи до них!

    В ДІЇ – запустили опитування – як краще назвати цю нову реформу, і варіанти відповідей:
    - Я-Єбуся – перепрошую - Є-бабуся!
    - ЄДідусь
    - БабусяФон!!!

    Як вам таке – філологи? Доречі як правильно: Єбануться? Чи все ж таки Їбонуться?

    За що я люблю своїх співвітчизників, то це за почуття гумору.
    Мемів з приставкою "є" за пару днів народили ціле море😂
    💬Пропоную накидати свої версії назви в коментарі

    Насправді - Безкоштовна роздача смартфонів пенсіонерам - це геніальний хід!

    І Влада системно готується до фальсифікації виборів.
    Просто в красивій модерній обгортці - «Смарт-фальсифікація».
    Такий собі – МіЄлаФОН.

    #ТимофійХомяк
    ---------------------------------------------------
    Підпишись до ZonaZe:
    YouTube https://youtube.com/c/ZonaZe
    TG, IG, FB: @Zona3e

  8. #5358
    Forum Hero alexsmir's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    В твоём бессознании
    Пол
    Мужской
    Posts
    21,983

    Default Re: Позитив про Украину

    Quote Originally Posted by Держимкурс View Post
    Побывал я в санатории Украины. Трускавец. Вот обзор.
    Чем отличается от России? Расскажу. Во первых дороже, во вторых холоднее, в третьих из-за того, что нет желания топить и тратить газ, клуб был вообще закрыт, то есть никакого досуга. Казалось бы одни минусы, но не все так плохо! В данном конкретном санатории работали неплохие доктора, неплохо продиагностировали, в общем пожалеть о потраченных деньгах все же не пришлось. Также минеральная вода Нафтуся, выводит отдых в Трускавце в плюс. В общем если ехать не зимой, то оно того стоит, зимой есть определенные минусы связанные с экономией тепла..



    Боюсь представить как тебя накроет от тайланда, где ещё и телочки в легком доступе, массаж, тепло и душевно... Нах ты на эту украину поперся, когда куча куда более интересных мест, чехия со своими термальными источниками...

  9. #5359
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: Позитив про Украину

    https://fb.watch/b6M-cn8VWF/

    Жорсткий виступ Петра Порошенка
    Оточення Зеленського намагається обмежити політичну діяльність лідера опозиційної партії в умовах ескалації російської загрози. Про це п’ятий Президент Петро Порошенко заявив під час виступу перед тисячами прихильників біля Київського апеляційного суду

    Вони продовжують обмежувати мою політичну діяльність з точки зору роботи по країні і виїзду за кордон. Тепер вже очевидно, що це була також мета Зеленського. Для того, щоб не давати мені дозволу, який – так вони вважають – я маю в них питати для участі у міжнародних конференціях. У мене були зустрічі в Мюнхені, курс лекцій в Маямі, зустрічі у Вашингтоні – вони блокують сааме цей вид діяльності.

    Сьогодні в Харкові Зеленський, мені сказали, заявив про те, що у нас в тероборону мають йти професіонали, яким він вважає себе. Це не так. Я захоплююся українцями, які в цих умовах зберігають спокій і рішучість. В тероборону в умовах нападу Путіна, який стає з кожним днем все, на жаль, вірогідніший, мають йти всі громадяни. А професіонали мають йти у ЗСУ. Професіонали мають йти в дипломати, в ті структури, які проводять економічні реформи, які займаються боротьбою з корупцією, зберігаючи антикорупційну інфраструктуру. І професіонали мають бути президентами та прем’єрами.

    Сьогодні – не перемога, але точно не поразка. Це ще один крок вперед. І ми точно переможемо.

  10. #5360
    Forum Hero STYLE's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    90,443

    Default Re: Позитив про Украину

    Quote Originally Posted by Mr. Nikolson View Post
    https://fb.watch/b6M-cn8VWF/

    Жорсткий виступ Петра Порошенка
    Оточення Зеленського намагається обмежити політичну діяльність лідера опозиційної партії в умовах ескалації російської загрози. Про це п’ятий Президент Петро Порошенко заявив під час виступу перед тисячами прихильників біля Київського апеляційного суду

    Вони продовжують обмежувати мою політичну діяльність з точки зору роботи по країні і виїзду за кордон. Тепер вже очевидно, що це була також мета Зеленського. Для того, щоб не давати мені дозволу, який – так вони вважають – я маю в них питати для участі у міжнародних конференціях. У мене були зустрічі в Мюнхені, курс лекцій в Маямі, зустрічі у Вашингтоні – вони блокують сааме цей вид діяльності.

    Сьогодні в Харкові Зеленський, мені сказали, заявив про те, що у нас в тероборону мають йти професіонали, яким він вважає себе. Це не так. Я захоплююся українцями, які в цих умовах зберігають спокій і рішучість. В тероборону в умовах нападу Путіна, який стає з кожним днем все, на жаль, вірогідніший, мають йти всі громадяни. А професіонали мають йти у ЗСУ. Професіонали мають йти в дипломати, в ті структури, які проводять економічні реформи, які займаються боротьбою з корупцією, зберігаючи антикорупційну інфраструктуру. І професіонали мають бути президентами та прем’єрами.

    Сьогодні – не перемога, але точно не поразка. Це ще один крок вперед. І ми точно переможемо.
    Вот реально.
    Кто-нибудь этого ебаната читает на тарабарском языке к тому же?
    Фонарькин не в счет. Они два сапога пара.
    Ну может еще кто?
    Хуевер, ты читаешь?
    Я не хамлю — я защищаюсь от вашей тупости.

Page 536 of 539 FirstFirst ... 36436486526527528529530531532533534535536537538539 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Terms of Service | Privacy Policy Рейтинг@Mail.ru