Thread: Позитив про Украину

  1. #4851
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: Позитив про Украину

    https://fb.watch/6H3jbLlKo2/

    Возвращайся и оставайся
    Сижу седни, никого не трогаю, свой видосик монтирую. И тут внезапно ютьюбчик мне подсовывает Владимира Александровича. Это датировано декабрем 2019 года, я тогда еще не был знаком с его творчеством. Ну а когда ознакомился, не смог просто пройти мимо. При выручке в 2 000 000 долларов мне предлагают кредит в 65 000 под 9 процентов! Это бесценно. Зато стало понятно, откуда ноги растут у этих 5-7-9

  2. #4852
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: Позитив про Украину

    https://www.facebook.com/groups/2353...4702321594010/

    Сторонникам зелёного клоуна посвящается....

  3. #4853
    Eulen Spegel Птиц's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Москва
    Posts
    132,198

    Default Re: Позитив про Украину

    Quote Originally Posted by Skylight View Post
    «Антонов» планує збирати літаки на території Канади
    пока у Канады не очень хорошая история самолетостроения. их модели Виккерс не выдержали конкуренции, сейчас на рынке самолеты из Бразилии и Фоккер из Голландии выглядят намного лучше.

  4. #4854
    hardscape dreamer Skylight's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Maryland
    Posts
    44,620

    Default Re: Позитив про Украину

    Quote Originally Posted by Птиц View Post
    пока у Канады не очень хорошая история самолетостроения. их модели Виккерс не выдержали конкуренции, сейчас на рынке самолеты из Бразилии и Фоккер из Голландии выглядят намного лучше.
    пока предназначено для рынка внутри Канады, что уже агромный скачек для транспортной авиации Украины

    У Gold Leaf Aviation вважають, що канадський ринок багатообіцяльний для Ан-74: «Візьміть територію Квебека, вона величезна, і єдиний спосіб дістатися в певні регіони – це літак».
    Російська армія не сильна, Вона просто довга.

    Зеленський про F-16: У нас будуть літаки

    не испытываю неприязни к бесзасчитным интеллигентым русским людям

  5. #4855
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: Позитив про Украину

    https://fb.watch/v/1P3uw33k1/

    🔥Емоційний виступ Петра Порошенка на Погоджувальній раді👇

    Триває судилище над бойовим генералом, організатором оборони Маріуполя Ігорем Павловським. Саме за знищення російських військ проти нього в Росії порушена кримінальна справа, що робить Павловському честь.

    А от спроба ув’язнити його на території України – це ганьба Зеленському, який є замовником і організатором цієї політично вмотивованої справи. Як і справи багатьох інших генералів, які розсипалися – генерала Марченка, генерала Шевчука, генерала Назарова. І не тільки генералів – Ріффмастера із Сил спеціальних операцій, депутата Федини, Марусі Звіробій.

    Дивіться, який довгий список тих, кого зелена влада намагається запроторити за грати. Я хочу наголосити, що це те, чим займався Янукович. Хтось хоче бути схожим на Путіна або на Лукашенка, він все ближче і ближче наближається до Януковича.

  6. #4856
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: Позитив про Украину

    https://fb.watch/v/4m_MUta6D/

    ‼Олександр Погребиський, Ростислав Павленко про рішення суду по справі генерала Павловського.
    ‼Олександр Погребиський, Ростислав Павленко про рішення суду по справі генерала Павловського

    Попри абсурдність звинувачень, які побачила вся Україна, влада пішла на злочин. Бойового генерала Павловського заарештували на 60 діб з сумою застави 476 млн грн. Така сума застави є знущанням, тортурою над засудженим. Це значить, що ми продовжимо нашу боротьбу. Це значить, що ми не згодні з діями суду по вказівкам Офісу президента. Це значить, що завтра ввечері ми будемо під Офісом президента. Завтра виходимо на розмову з Зеленським.

  7. #4857
    Forum Hero STYLE's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    91,036

    Default Re: Позитив про Украину

    Украинская Национальная энергетическая компания (НАК) «Укрэнерго» запрашивала помощь у России и Белоруссии из-за ситуации с электроэнергией в стране, пишут украинские СМИ.
    Ситуация с электроснабжением в стране стала близка к критической, из-за жары сильно возросло потребление электроэнергии, а на складах электростанций начали сокращаться запасы угля. На ТЭЦ и на ТЭС не работает более 20 энергоблоков, сообщает «Страна.ua».
    Экс-министр ЖКХ страны Алексей Кучеренко заявил изданию, что «Укрэнерго» запрашивал аварийную помощь у России в связи с ситуацией в субботу, а в воскресенье обратился к Белоруссии.
    Да сколько ж можно?!
    Опять к агрессору и Беларуссии, против которой недавно санкции вводили, за помощью.
    Никакой гордости нет, одно стяжательство.
    Я не хамлю — я защищаюсь от вашей тупости.

  8. #4858
    Forum Hero STYLE's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    91,036

    Default Re: Позитив про Украину

    Quote Originally Posted by Skylight View Post
    пока предназначено для рынка внутри Канады, что уже агромный скачек для транспортной авиации Украины
    Дивись, Микола, який літак.

    https://news.rambler.ru/army/4684365...m_content=news
    Я не хамлю — я защищаюсь от вашей тупости.

  9. #4859
    Eulen Spegel Птиц's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Москва
    Posts
    132,198

  10. #4860
    Космополит (махровый) Mr. Nikolson's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    USA
    Пол
    Мужской
    Posts
    14,702

    Default Re: Позитив про Украину

    https://fb.watch/6QgAoN1cAW/

    Наживо. Пресконференція у Верховній Раді
    Наживо. Моя пресконференція у Верховній Раді. Розповіла про всі приховані загрози законопроєктів, які влада протягує в останній сесійний тиждень, та відповіла на найнагальніші запитання журналістів

Page 486 of 539 FirstFirst ... 386436476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496536 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки. Terms of Service | Privacy Policy Рейтинг@Mail.ru