PDA

View Full Version : УКРАИНА ОБЬЕДИНЯЕМСЯ!!!



amerikanka777
03-05-2006, 11:26 AM
Привет всем на етом форуме, вот решила открыть новую тему, для УКраинцев.:knopka:
ПИшите все ,кто за чем скучает? Когда ездили последний раз на родину? Где вы сейчас?Когда в следующий раз едите, может вместе?
Давайте организовывать встречи, праздники и сьезжаться в один штат(например в Лас-Вегас), как вам такая идея?:bis: :pivo: :pivo: :beer2: :gost:

FOLEY
03-05-2006, 11:44 AM
а в какой именно город из штата Лас-Вегас собираться надо?

Akela
03-05-2006, 11:50 AM
Я приеду только если будем говорить по украiнскi. Везде и со всеми.

Thomas
03-05-2006, 11:56 AM
Привет всем на етом форуме, вот решила открыть новую тему, для УКраинцев.:knopka:
ПИшите все ,кто за чем скучает? Когда ездили последний раз на родину? Где вы сейчас?Когда в следующий раз едите, может вместе?
Давайте организовывать встречи, праздники и сьезжаться в один штат(например в Лас-Вегас), как вам такая идея?:bis: :pivo: :pivo: :beer2: :gost:
Идея Класс...ГОЛОСуууЮ..--ЗА--
Москалей НЕ Приглашаем...потому что Опять ГАЗ перекроют или вообще обьявлять ВОДКА достояние России. и буду выдавать наперстками

amerikanka777
03-05-2006, 01:22 PM
а в какой именно город из штата Лас-Вегас собираться надо?
Если я не ошибаюсь ето и есть город, а штат Невада:D :bis:

amerikanka777
03-05-2006, 01:25 PM
Я приеду только если будем говорить по украiнскi. Везде и со всеми.
Можемо зараз починати!!!;)

amerikanka777
03-05-2006, 01:27 PM
Идея Класс...ГОЛОСуууЮ..--ЗА--
Москалей НЕ Приглашаем...потому что Опять ГАЗ перекроют или вообще обьявлять ВОДКА достояние России. и буду выдавать наперстками
Как скажешь, как по мне главное чтобы мы собрались!!!:28:
УКРАИНА ТАМ ДЕ МИ!!!!!!!!!!!!!!!!!:bis:

Akela
03-05-2006, 01:41 PM
Можемо зараз починати!!!;)
Що робити будемо, якщо москалi теж приiдуть?

amerikanka777
03-05-2006, 04:13 PM
Що робити будемо, якщо москалi теж приiдуть?
Шо, шо :28: :28: :28: :28: :28: :28: , повзуть гади, повзуть

Akela
03-05-2006, 05:01 PM
Ты здесь аккуратнее... Здесь еще евреев багато....

Thomas
03-05-2006, 05:19 PM
Как скажешь, как по мне главное чтобы мы собрались!!!:28:
УКРАИНА ТАМ ДЕ МИ!!!!!!!!!!!!!!!!!:bis:
Дарагая...Украина не всегда там где ... Оранжевый шарфик:6: , сало:73: и горилка...:42: А ТЫ ПАхожа на Украинку:65: 101% --АМЕРИКАНКА777--

amerikanka777
03-05-2006, 05:26 PM
[QUOTE=Akela]Ты здесь аккуратнее... Здесь еще евреев багато....[/QUOTE
А ты че боись :28: :28: :28: :28: ,все мы хорошие...:dubina:

NataliaLA
03-05-2006, 05:30 PM
а откуда столько агрессии? хммм
столько значков :28:

amerikanka777
03-05-2006, 05:36 PM
Дарагая...Украина не всегда там где ... Оранжевый шарфик:6: , сало:73: и горилка...:42: А ТЫ ПАхожа на Украинку:65: 101% --АМЕРИКАНКА777--
А где ты есче видел оранжевый шарфик,сало и горилку?:confused:
Американка 777 ето мой псевдоним, тебе не нравится? :rapira:

amerikanka777
03-05-2006, 05:39 PM
а откуда столько агрессии? хммм
столько значков :28:
Зто на кого они как действуют, а мне по приколу и :D не какая ето не агресия:evillaugh :evillaugh :evillaugh

NataliaLA
03-05-2006, 05:49 PM
Ты здесь аккуратнее... Здесь еще евреев багато....
А прикинь, если еврей да еще и москаль, совсем труба

amerikanka777
03-05-2006, 06:21 PM
А прикинь, если еврей да еще и москаль, совсем труба
А что у них совсем туго с юмором чтоли? :pomidor:
Или сила есть-ума не надо?:bis:
У меня даже родственники коренные русские есть, только разница наверное в том что у них кровь украинская преобладает наверное, они все пошутить любят, даже если ето и черный юмор всеравно не всерьез.
Каждый рассуждает в силу своего маразма:razz:

amerikanka777
03-05-2006, 08:02 PM
А что у них совсем туго с юмором чтоли? :pomidor:
Или сила есть-ума не надо?:bis:
У меня даже родственники коренные русские есть, только разница наверное в том что у них кровь украинская преобладает наверное, они все пошутить любят, даже если ето и черный юмор всеравно не всерьез.
Каждый рассуждает в силу своего маразма:razz:
Ку-ку, а где вы подевались, аж скучно стало?:confused:

FOLEY
03-05-2006, 08:02 PM
боимся. сказали что бить вроде будут неукраинцев.

amerikanka777
03-05-2006, 09:57 PM
боимся. сказали что бить вроде будут неукраинцев.
Д:rtyu: А Я ЖЕ ШУЧУ, Я АБСОЛЮТНО НЕ РАССИСТКА, ПРОСТО ХОТЕЛА ПОШУТИТЬ, ЕСЛИ ОБИДЕЛА КОГО, ПРОШУ ПРОЩЕНИЯ. МЕНЯ СРАЗУ В ШТЫКИ ВСЕ ВОСПРИНЯЛИ:gost: :love3: :kiss:

NataliaLA
03-06-2006, 02:17 AM
У меня даже родственники коренные русские есть, только разница наверное в том что у них кровь украинская преобладает наверное, они все пошутить любят, даже если ето и черный юмор всеравно не всерьез.
Каждый рассуждает в силу своего маразма:razz:блин, а как же жить коренному русскому (кстати есть такое понятие как коренная нация?), если в нем нет украинской крови?

да не так уж серьезно и воспринимают......

вторжение
03-06-2006, 06:59 AM
да не так уж серьезно и воспринимают......
...не скажи...
...ехать без москаля в Лас-Вегас - плохая примета...денеххх на обратную дорогу-не будет...серьезно...

amerikanka777
03-06-2006, 02:42 PM
А с москалями можно и не доехать...:D :D :grum: :grum:

NataliaLA
03-06-2006, 02:59 PM
вы уж определитесь с приметами
ехать с ними (нами) или без них (нас)....
:grum::grum::grum:

Nagra2
03-06-2006, 03:28 PM
вы уж определитесь с приметами
ехать с ними (нами) или без них (нас)....
:grum::grum::grum: А ты, что поедешь? :confused:

NataliaLA
03-06-2006, 03:32 PM
А ты, что поедешь? :confused:
А вдруг ;) Тем более Вегас ! Я бы с радостью выпила коктельчик со всеми и посеминила обратно за стол....
Мы как то в Вегас ездили со всех штатов, один парень вообще из Израйля был. Люди с форума и чата были.

amerikanka777
03-06-2006, 09:43 PM
Во весело было да? Ну це раз такое дело надо с москалями ДРУЗИТЬ, решено ЕДЕМ!!!:64: :love2: :7:

seaman
03-06-2006, 09:46 PM
Во весело было да? Ну це раз такое дело надо с москалями ДРУЗИТЬ, решено ЕДЕМ!!!:64: :лове2: :7:
Ага. Соберём всех в одном месте, там и :28: :28: :28: :28:

NataliaLA
03-06-2006, 10:25 PM
Ага. Соберём всех в одном месте, там и :28: :28: :28: :28:
Мы с котом тогда разделемся....два админа форума, оба из Москвы, решено с вами поедет кот !

amerikanka777
03-07-2006, 12:23 PM
:grum: :grum: :grum: :grum: :grum: :28:F А кто убивать-то будет? О-о-о-о-о-о-о-о нет Я не пойду, мне страшно:62:, ше полицию позвуть...

klukva
03-07-2006, 12:35 PM
Идея Класс...ГОЛОСуууЮ..--ЗА--
Москалей НЕ Приглашаем...потому что Опять ГАЗ перекроют или вообще обьявлять ВОДКА достояние России. и буду выдавать наперстками
Томасик, ты с каких это пор в украинцы записался.......;)

Vika Fort
03-07-2006, 02:12 PM
Хочу подержать вас... морально. Из самого Киева. :rolleyes: И как там украинцам, хорошо? Есть с кем из наших потусоваться?
Українці різних континентів єднаймося!!!!!:34:

KIRINA
03-07-2006, 03:11 PM
о! я тоже подтянусь))
рисуйте дату!!)))

seaman
03-07-2006, 06:41 PM
Мы с котом тогда разделемся....два админа форума, оба из Москвы, решено с вами поедет кот !
Во, блин. Я хотел сказать, цто Американка хочет всех собрать..., ну а дальше, она уже говорила что с ними хочет сделать.

amerikanka777
03-07-2006, 10:59 PM
А шо вона хочет сделать? Горилку пить будемо с москалями, та ще солоненькими огурчиками закусывать(воны ето дело полюбляють):beer2: :7: :crazy: :crazy:

El_Griton
03-08-2006, 07:09 AM
– Доброї ночі всім тим, хто ше нас чує. В ефірі перше незалежне піратське радіо Прикарпаття “Faust Radio-103,3 FM”, програма “Лоботомія”. З вами у студії сидить Ґєник Балій і я, Левко Шпанський.
– ...

В ефірі радіо “Faust Radio -103,3 FM”, по всьому Прикарпаттю друга година тридцять сім хвилин. Слухаємо Роберта Планта.

– Як ви вже здогадались, це був не Плант, а Джиммі Гендрикс, “Гей, Джо”. У Шпанського руки трясуться з перепою. Про шо він співає, Шпанський?
– Він співає: “Гей, Джо, катуляй звідси зі своїм совковим “веслом”, а не то ми засунемо його тобі в задницю по дванадцятий лад”...
– Ну, насправді ж він співає про одного пацанчика, про Джо. Діваха Джо дала іншому, і пацанчик узяв “пушку” і йде її мочити. Мовляв, “хай, *ля, знає, *ля”. Шось приблизно таке... Слухаємо Джиммі...

– Аль... Альо! Куди я попав?
– Пальцем в с*аку...
– (крізь сміх) Заткнись, дебіл!
– Альо? Ви чуєте нас?
– Так, я вас чую. То радіо, та? Я вже вас слухаю цілий тиждень, просто щоби почути, що такі придурки будуть говорити...
– Представтесь, будь ласка. Звідки ви? Мого колєгу звати Ґєник, а мене Шпанський.
– Я Андрій Мирославович Ковальський, місто Стрий...
(голосніше) Слухаємо вас, Мирон Ярославовичу!
– Станіславович. Андрій Мирославович Ковальський з міста Стрий.
– І шо ж нам пан Канібальський з міста Стрий може розказати?
– Розумієте, мені дуже прикро, що з’явилися такі два дебіли, як ви. Ті постійні ваші дурнуваті жартики мене просто бісять. Цікаво мені, скільки вам довелося заплатити, щоби таких двох наркоманів випустили в ефір.
– Ніскільки, пане Канібальський! Наше радіо – піратське. І ми тутай що хочемо, те собі й робимо. Причому, задарма. І будемо говорити, що в голову встрелить, поки нас не закриють.
– Сподіваюся, це зроблять найближчим часом. Як так? Щоби говорити у прямому ефірі про українську культуру таким тоном? Я маю на увазі тоді, коли була передача про Павла Григоровича.
– Зачитати вам іще раз? Ми маємо текст зі собою...
– Вам не вистачить нахабст...
– “Не дарма Тичину вважають одним із найколоритніших поетів-наркоманів Радянського Союзу. Існують неспростовні факти того, що Павлуша велике натхнення черпав із наркотичних грибів роду Psilocybe. Під дією потужних галюциногенів були написані такі шедеври української поезії як...”
– ...
– Шпанський, ми втратили його...
– Ну і х-х-х... харашо. Цьом-цьом, пане Канібальський!
– Слухаємо Лесика Купера. “Рагу з людини” – спеціально для пана Канібальського. Ням-ням, старий?:))
Л.Дереш(С)...INDUSTRIAL)

El_Griton
03-08-2006, 07:21 AM
........– А “стул”?
– Кал, – відповів я й копнув по м’ячу.
– Та нє, “стул” в розумінні мебелі. Стілець. А тоді, згідно логіки розмитих множин, має бути не “слон”, а як? “Слін”!
– А “Польща” як? “Пільща”, я правий?
Хіппі розреготався.
– Маємо таку ж аналогію з москальською “носоглоткою”...
– Ага, правильно тре’ казати “нісоглітка”. Хоча ні... Правильно “гортань”, чи то пак, “гіртань”.
– Безумовно, пане Михайле...
– Та, і тре’ казати не “які в тебе сині очі”, а “які сині ічі”?!!
– Ну... ну так, а як? – на мить звавагався Хіппі, відчувши немалу долю абсурду. Проте майже відразу просяяв:
– Так говорили наші предки задовго до приходу москалів на галицькі землі, які зрусифікували все, що лиш піддавалось русифікації. Навіть півні, і ті вже піють: ку-ка-РЄ-ку!
Хіппі люто сплюнув у порох, лайнувся й лагідно усміхнувся.
– Бачиш, Міську, москаль для того, щоби вспіти зрусифікувати більше вкраїнців, навіть перевів всі свої цигелики на годину назад. Москаль вайлуватий, але хитрий, – Хіппі вперіщив по м’ячу. Той відскочив десь далеко за наші спини, – Тому він просинається у своїй берлозі, Манька дає йому стакан самогонки і агурєц, всяхих там расстєгайчіків, блінків. Він сидит, наминає то всьо і видумує ружного роду каверзні пляни, як би то загубити мову нашу калинову. Посоловілу. Наш тяжолий і труднопонімаємий особямі кацапской нацианальнасті украінскій язик! А так... Ти не думай, шо всі москалі такі... Це, так би мовити, стереотип, побудований мною апріорі, сиріч виходячи із загальних переконань...

:28: :28: :28: :28: :confused: :28: :28: :28: :28: :28:

El_Griton
03-08-2006, 07:56 AM
Привет всем на етом форуме, вот решила открыть новую тему, для УКраинцев.:knopka:
ПИшите все ,кто за чем скучает? Когда ездили последний раз на родину? Где вы сейчас?Когда в следующий раз едите, может вместе?
Давайте организовывать встречи, праздники и сьезжаться в один штат(например в Лас-Вегас), как вам такая идея?:bis: :pivo: :pivo: :beer2: :gost:
Всіма можливими клітинами свого тіла підтримуваю вашу ГРАНДІОЗНУ ідею:)))))...буду в Вегасі негайно-ж приєднаюсь:))))

amerikanka777
03-08-2006, 08:15 AM
Всіма можливими клітинами свого тіла підтримуваю вашу ГРАНДІОЗНУ ідею:)))))...буду в Вегасі негайно-ж приєднаюсь:))))
Вау, мени сподобалось, а я всима можливими клитинаим буду вам за це вдячна:D :D :D

PartizanCA
03-11-2006, 12:56 AM
боимся. сказали что бить вроде будут неукраинцев.

А ведь Вы лжете господин Фолей, посмотрите посты... Это Вы первый сказали. Опять пытаетесь нагнетать межнациональный психоз. А Американка777 наоборот, приглашает обьединяться. Стыдитесь батенька, не к лицу Вам сие.

seaman
03-11-2006, 12:58 AM
А ведь Вы лжете господин Фолей, посмотрите посты... Это Вы первый сказали. Опять пытаетесь нагнетать межнациональный психоз. А Американка777 наоборот, приглашает обьединяться. Стыдитесь батенька, не клицу Вам сие.
Ну да. И пулемётный огонь. Хорошо обЪединение!

gOKTOp
04-09-2006, 11:18 PM
Украинськои дифки охота :rolleyes:

elizabet25
05-10-2006, 03:08 PM
Американка 777 а вы откуда именно из Украины?:bee:

seaman
05-26-2006, 08:16 PM
http://www.tusoffka.net/dumm/test/1148637015.jpg

dronw
06-26-2006, 05:02 AM
Шо, шо :28: :28: :28: :28: :28: :28: , повзуть гади, повзуть

Бэндеровец?

Не стреляйте, чуваки... :)